Booking Engine

0.0 (0 BEOORDELINGEN)

HT Score icon
HT-score  
0 van 100
Hotel Tech Score is een samengestelde ranglijst die bestaat uit belangrijke signalen zoals: gebruikerstevredenheid, aantal beoordelingen, recentheid van beoordelingen en door de leverancier ingediende informatie om kopers te helpen hun producten beter te begrijpen.
Lees hoe HotelTechReport miljoenen eigen datapunten gebruikt om de beste hotelsoftware ter wereld te rangschikken

Booking Engine

Niet gerangschikt in Boekingsmachine

BookOnlineNow heeft 0 beoordelingen van United States, dus we kunnen niet verifiëren dat ze actief zijn op uw lokale markt.

Wat is BookOnlineNow?

Opgericht in | Hoofdkantoor in | 20 medewerkers
Booking Engine is een softwareplatform dat speciaal is ontworpen voor bedrijven in de hotelsector om online reserveringen te beheren en te stroomlijnen. Het biedt een gebruiksvriendelijke interface waarmee klanten kamers of services rechtstreeks via de website van een bedrijf kunnen boeken, wat zorgt voor een naadloos en efficiënt boekingsproces. Het platform integreert met bestaande property management systemen en revenue management tools, wat de operationele efficiëntie verbetert. Door realtime beschikbaarheid en prijsupdates te bieden, helpt het de bezettingsgraad en de omzet te maximaliseren. De beveiligde betalingsgateway zorgt voor veilige transacties, terwijl gedetailleerde analyses en rapportages helpen bij het nemen van weloverwogen zakelijke beslissingen. 1. AI-samenvattingsbeoordelingen: Booking Engine ontvangt consequent positieve feedback voor het intuïtieve ontwerp, de naadloze integratie met andere systemen en de robuuste functionaliteit. Gebruikers waarderen het vermogen om het reserveringsproces te vereenvoudigen en de algehele klanttevredenheid te verbeteren. 2. AI-samenvattingsaanbevelingen: Reviewers bevelen Booking Engine aan vanwege de efficiëntie bij het verwerken van online reserveringen, het gebruiksgemak en de compatibiliteit met een breed scala aan beheersystemen. Het wordt ten zeerste aanbevolen voor bedrijven die hun online boekingsmogelijkheden en algehele operationele efficiëntie willen verbeteren. 3. Bedrijfsbeschrijving: Booking Engine is een zeer effectieve tool die is ontworpen om online boekingen voor de hotelsector te optimaliseren en te beheren. Het integreert naadloos met bestaande property management- en revenue management-systemen en biedt realtime updates over beschikbaarheid en prijzen. De veilige betalingsverwerking en uitgebreide analyses maken het een waardevolle asset voor het maximaliseren van bezetting en inkomsten.

Aangedreven door AI

Deze beschrijving is gegenereerd door AI die de volgende bronnen analyseerde om een beschrijving van BookOnlineNow producten, functies en mogelijkheden samen te vatten. Door gebruik te maken van door de gebruiker gegenereerde geverifieerde gegevensbronnen kunnen we een nuttigere en realistischere beschrijving voor hoteliers genereren, vrij van verkooppromotie en overdrijving.

Bronnen

Geverifieerde hotelierbeoordelingen

Geverifieerde deskundige aanbevelingen

Beschrijving verstrekt door BookOnlineNow

Veelgestelde vragen

profile-empty-state.svg

BookOnlineNow heeft geen screenshots beschikbaar

Booking Engine-alternatieven

Niet zeker of BookOnlineNow geschikt is voor uw hotel? Hier zijn vergelijkbare Booking Engine-leveranciers die een goede keuze kunnen zijn voor uw hotel:

Functies

Merchandising & Pakketten

4/5 features

Upselling en cross-selling

4/5 features

Conversie

4/5 features

Betaling

4/5 features

Meldingen

4/5 features

Booking Engine enquête-inzichten Q4 '26

Is BookOnlineNow een goede keuze voor uw hotel?

Klein
92% (507)
#1 van 38

SiteMinder is een topkeuze voor Booking Engine onder kleine hotels op HotelTechReport, geprezen om de naadloze integratie die het beheer van meerdere OTA’s vanaf één platform mogelijk maakt. Hoteliers waarderen de gebruiksvriendelijke booking engine en realtime updates van de kamervoorraad, die het risico op overboeking verminderen, directe boekingen verbeteren en de algehele efficiëntie verhogen.

Middelgroot
92% (535)
#1 van 36

SiteMinder is een topkeuze als booking engine onder middelgrote hotels op HotelTechReport vanwege het vermogen om directe boekingen te verhogen via naadloze website-integratie en realtime updates over meerdere OTA’s, wat overboekingen helpt voorkomen. Hoteliers waarderen dat het “een soepele, mobielvriendelijke ervaring biedt” die de boekingsconversies verbetert.

Groot
91% (117)
#1 van 22

SiteMinder is een van de beste keuzes als booking engine onder grote hotels op HotelTechReport vanwege de mogelijkheid om realtime updates van de kamervoorraad en prijzen over meerdere OTA’s te beheren, wat het risico op overboeking aanzienlijk vermindert. Hoteliers waarderen dat deze functie nauwkeurige controle over beschikbaarheid en tarieven mogelijk maakt, waardoor de operatie wordt gestroomlijnd en de omzetkansen toenemen.

Bed & Breakfast en herbergen
89% (405)
#1 van 37

SiteMinder is een topkeuze als booking engine onder bed and breakfasts op HotelTechReport, geprezen om zijn realtime updates van kamervoorraad en tarieven die het risico op overboeking aanzienlijk verminderen. Een hotelexploitant merkte op dat het zorgt voor “duidelijke kamerbeschikbaarheid” over alle verbonden platforms, wat de boekingsnauwkeurigheid en operationele zekerheid verbetert.

Luxehotels
92% (436)
#1 van 36

SiteMinder is een topkeuze als booking engine onder luxe hotels op HotelTechReport, geprezen om zijn "naadloze integratie" die realtime updates van kamerbeschikbaarheid en kamerprijzen mogelijk maakt via meerdere online reisbureaus, waardoor overboekingen worden verminderd. Deze integratie is cruciaal voor het optimaliseren van zowel directe boekingen als bezettingsbeheer.

Boutiquehotels
92% (591)
#1 van 35

SiteMinder is een topkeuze als Booking Engine onder boetiekhotels op HotelTechReport, geprezen om zijn vermogen om boekingen te stroomlijnen en dubbele boekingen te voorkomen via realtime updates over meerdere OTA's. Hoteliers benadrukken hoe het het beheren van beschikbaarheid vereenvoudigt, wat uiteindelijk de operationele efficiëntie en de gastbeleving verbetert.

Europa
95% (499)
#1 van 35

Profitroom is een topkeuze voor booking engines onder middelgrote hotels in Europa volgens HotelTechReport, dankzij het effectieve vermogen om snel gepersonaliseerde aanbiedingen te creëren, wat zowel directe boekingen als gastbetrokkenheid verbetert. Hoteliers waarderen de "snelle prijsaanpassing" van het systeem, die de dagelijkse werkzaamheden stroomlijnt en de omzet verhoogt.

Noord-Amerika
87% (170)
#2 van 19

SiteMinder is een van de topkeuzes voor booking engine onder Noord-Amerikaanse hoteliers op HotelTechReport, geprezen om zijn realtime acties op de kamervoorraad die overboekingen verminderen en de winstgevendheid verbeteren. Hotelexploitanten waarderen hoe deze functie hen in staat stelt tarieven en beschikbaarheid moeiteloos over meerdere kanalen te beheren.

Azië-Pacific
94% (438)
#1 van 18

SiteMinder is een topkeuze booking engine onder hoteliers in de regio Azië-Pacific op HotelTechReport, dankzij de mogelijkheid voor realtime updates die het risico op overboekingen aanzienlijk verminderen. Gebruikers waarderen dat de integratie met meerdere OTA’s "zorgt voor nauwkeurige beschikbaarheid en prijzen", wat de operationele processen stroomlijnt en het omzetpotentieel vergroot.

Volledige Booking Engine enquêteresultaten 2026

Gratis Account Aanmaken

Sluit u aan bij meer dan 1,5M hoteliers die datagestuurde beslissingen nemen

OF
Heeft u al een account? Inloggen

Door verder te gaan gaat u akkoord met onze Servicevoorwaarden en Privacybeleid

Gratis AI-gestuurd rapport

Wilt u weten of Booking Engine goed bij uw hotel past?

Ontvang een gratis AI-analyserapport met gerangschikte aanbevelingen, echte beoordelingen van hotelexploitanten en prijsvergelijkingen, afgestemd op uw hotel.

Duurt 2 minuten · Geen creditcard nodig

Klik om te ontgrendelen

Samenvatting van beoordelingen van BookOnlineNow

Nog niet aanbevolen
Gebruiksgemak
N/A
Klantenservice
N/A
ROI
N/A
Implementatie
N/A

Aanbevolen door

Prestaties

Trendproduct

De trendingscore van deze leverancier stijgt, Booking Engine is het #137 meest trending product in de categorie Boekingsmachine (van 151) en het #2565 meest trending product in het algemeen in het wereldwijde hoteltechnologie-ecosysteem. HTR beoordeelt de realtime activiteit van de leverancier op de markt om kopers een idee te geven of een product aan momentum wint

Meer informatie
Gecertificeerde Ondersteuning

BookOnlineNow’s klantondersteuningsprocessen zijn nog niet geverifieerd door Hotel Tech Report.

Lees meer over deze erkenning in het officiële persbericht
Certificaat van excellentie

Deze leverancier voldoet niet aan de minimumcriteria voor het Certificaat van excellentie, dat wordt toegekend aan leveranciers die een voorbeeld zijn van transparante culturen en die sterk worden aanbevolen door hun klanten. Raadpleeg het helpcentrum voor meer informatie.

Lees meer over de criteria voor het Certificate of Excellence van HotelTechReport

Prijzen van BookOnlineNow

Prijzen beschikbaar op aanvraag

BookOnlineNow heeft ervoor gekozen om geen algemene prijzen te delen op hun profiel, maar u kunt hieronder een offerte aanvragen. Dit is vaak een indicatie dat prijzen flexibel zijn, dus het is aan te raden om meerdere prijsopgaven te verkrijgen om te onderhandelen.

Hoeveel kamers heeft uw hotel?

Ontvang direct een prijsschatting

Voer het aantal kamers in om direct een prijsschatting voor uw accommodatie te krijgen

No matching results

Vergelijk BookOnlineNow to Top Alternatives

SiteMinder Booking Engine
Compare

SiteMinder

Boekingsmachine

4.6 (1424 BEOORDELINGEN)

Verhoog uw directe boekingen om uw inkomsten te laten groeien en controle te krijgen over uw gastervaringen met SiteMinder's hoog-converterende boekingsengine.

Bekijk de beste BookOnlineNow alternatieven
Get recommendation Image
Wilt u weten of BookOnlineNow past het beste bij uw hotel?
Vertel ons over de locatie van uw hotel, het aantal kamers, integraties en vereisten en we sturen u een gratis aangepaste lijst met aanbevolen leveranciers.
Doe de quiz

Beoordelingen van BookOnlineNow

Beoordeling Van Hoteliers

Uitstekend
0
Zeer goed
0
Gemiddeld
0
Slecht
0
Verschrikkelijk
0

Recommend empty

Het lijkt erop dat BookOnlineNow door geen enkel hotel wordt aanbevolen

Bekijk de top 10 van meest aanbevolen BookOnlineNow alternatieven

Expert Q&A en partneraanbevelingen

Submit Recommendation

Recommend empty

BookOnlineNow is nog niet aanbevolen door experts of partners

Meer informatie over aanbevelingen van experts
Aanbevolen door

Bent u een adviseur of leverancier en beveelt u BookOnlineNow? Laat een aanbeveling achter

BookOnlineNow-integraties

Vind geweldige koppelings-apps

No matching results

No matching results

filtering integrations
Bedrijf Functionaliteit
Little Hotelier

Deze integratie is nog niet geverifieerd door BookOnlineNow.

Little Hotelier

93% aanbevolen door 1611 hotels


HiJiffy

Deze integratie is nog niet geverifieerd door BookOnlineNow.

HiJiffy

89% aanbevolen door 245 hotels


SabeeApp

Deze integratie is nog niet geverifieerd door BookOnlineNow.

SabeeApp

95% aanbevolen door 105 hotels


HotelAvailabilities

Deze integratie is nog niet geverifieerd door BookOnlineNow.

HotelAvailabilities

99% aanbevolen door 8 hotels


Ondersteuning

Niet geverifieerd

BookOnlineNow heeft zijn klantondersteuningsprocessen nog niet laten certificeren door Hotel Tech Report. We raden u aan tijdens uw demogesprek naar de GCSC-rubriek te verwijzen om er zeker van te zijn dat deze leverancier over sterke processen beschikt om klanten te ondersteunen.

Ondersteuningscertificering bekijken

Helpcentrum

Productupdates

Suppo Info Image Green check icon

2026

Meer informatie over de GCSC-certificering

Deze leverancier mist essentiële ondersteuningsinformatie

Het lijkt erop dat deze leverancier geen basisondersteuningsbenodigdheden heeft. Leveranciers die topondersteuning bieden, houden een helpcentrum in de kennisbank en een wijzigingslogboek voor productupdates bij voor klanten.

Offerte aanvragen

HT Score

0/100

Aanbevolen

0%

Nog steeds informatie aan het verzamelen?

Plan een gratis productdemoconsult van 30 minuten in

Get recommendation Image
Live

Download de gratis gids

Door op de bovenstaande knop te klikken, erkent u, stemt u ermee in en gaat u akkoord met het volgende: a) Ons Privacybeleid en toestemming geven om kennisgevingen en andere communicatie elektronisch te ontvangen. b) Wij nemen uw privacy serieus. U geeft uitdrukkelijke schriftelijke toestemming aan Hotel Tech Report om uw informatie te delen met onze partners om contact met u op te nemen via e-mail.

Je gids is verzonden!

Your guide was successfully sent to .


Dutch (NL)
Gebruiksvoorwaarden · Privacybeleid · Nieuwsbrief · Over ons
Copyright © HotelTechReport 2026

Ontvang uw gratis AI-analyserapport

Aanbevelingen op maat, afgestemd op uw accommodatie.

Ghostel icon
Vertrouwd door
footer image 1 footer image 2 footer image 3 footer image 4 footer image 5 footer image 6 footer image 7

Laten we uw hotelinformatie opzoeken